Східний гороскоп на 2014 рік для Свині

СВИНЯ/КАБАН (1959.1971.1983.1995.2007 )

Гороскоп 2014 для Свині ( Кабана )

Коню явно подобається Свиня . Господиня року готова прихильно прийняти і її запальність , і деякий егоїзм , і простодушність . Коню і самому в тій чи іншій мірі властиві ці риси . Правда , Свиня іноді брикає , якщо відчуває на себе надмірний тиск . Але Господині року вдасться цілком успішно пригнічувати ці її пориви , адже вміння бити копитом і їй не позичати. Та це, мабуть , буде тільки на користь Свині.

Самопочуття

Здоров'я не доставить свині клопоту в першій половині року . От влітку і потім восени можуть виникнути проблеми. Найпоширеніша з них - головні болі , а ще - проблеми зі скелетом і, зокрема , з поперековою областю. Причина цього буде Свиням незрозуміла , тому краще їм не займатися самолікуванням або простим глушінням больових симптомів знеболюючими засобами , а провести відповідну діагностику та отримати рекомендації від лікаря. У 2014 році Свинки будуть багато часу проводити в приміщеннях і страждати від м'язової напруги . Тому слід при будь-якому зручному випадку намагатися здійснювати піші прогулянки , робити вилазки на природу. Відмінним варіантом виявиться гірськолижний курорт. Але тут вже як вийде . А ті Свині , які бачать , що їх робота явно веде до професійного захворювання , нехай постараються по можливості знизити вплив на своє здоров'я шкідливих факторів. А в ідеалі бажано і зовсім змінити роботу.

Фінанси

Свиням виразно необхідно зробити заощадження. У них в рік Коня буде два складних у фінансовому плані періоду - навесні в квітні- травні , а також восени у вересні- жовтні. І якщо у Свиней не опиниться нічого «про чорний день» , то їм доведеться нелегко. Крім цього , Свинки повинні обмежити себе в непотрібних витратах. Часом їх намагатимуться схилити на придбання речей , без яких можна чудово обійтися , і простодушні Свині можуть потрапляти під вплив таких хитрунів . Тому їм варто бути весь час насторожі. До речі , дуже обережно Свиням слід звертатися і з цінними паперами . Для значних покупок найкраще підходить літо . А в листопаді- грудні має сенс спробувати щастя в якому-небудь лотерейному розіграші .

Кар'єра

У професійній сфері Свиням може здорово нашкодити тривале розгойдування після різдвяних свят. Втягнутися в нормальний робочий ритм бажано якомога швидше . У цьому випадку вони не пропустять ті успішні шанси , які напевно буде досить їм . Таким шансом може виявитися вигідна угода , перспективний проект або що-небудь ще . У рік Коня багато Свинів придбають великий авторитет в середовищі колег і навіть в очах керівництва . Вони раптом можуть виявитися наділеними великою довірою , але при цьому на Свинок буде покладена і чимала відповідальність . Але ж інакше кар'єра і не робиться , чи не так? Важливо тільки , щоб Свині не уявили себе більш розумними , талановитими , значущими , ніж вони є насправді .

Відносини

В рік Коня Свині будуть ласкаві , уважні , дбайливі. І їх половинки цілком оцінять це . В цілому рік Коня для одружених Свиней пройде під покровом гармонії , взаєморозуміння та довіри. Неодружені представники цього символу теж випробують позитивну динаміку у відносинах зі своїми обранцями . Можливо , навіть вирішаться , нарешті , зв'язати себе шлюбними узами. Самотні Свині повинні відійти від звичних стереотипів при зав'язуванні нових зв'язків . Тоді їм вдасться уникнути і типових для себе помилок з протилежною статтю , які досі , по суті, і приводили Свиней до невдач в особистому плані .


 

Гороскоп східний Рік Коня

Східний гороскоп на 2014 рік для БИКА

 

Східний гороскоп на 2014 рік для ТИГРА

Східний гороскоп на 2014 рік для ЩУРА

Східний гороскоп на 2014 рік для КРОЛИКА

Східний гороскоп на 2014 рік для ДРАКОНА

Східний гороскоп на 2014 рік для ЗМІЇ

Східний гороскоп на 2014 рік для КОНЯ

Східний гороскоп на 2014 рік для ВІВЦІ

Східний гороскоп на 2014 рік для МАВПИ

Східний гороскоп на 2014 рік для ПІВНЯ

Східний гороскоп на 2014 рік для СОБАКИ

Східний гороскоп на 2014 рік для СВИНІ

 

Гороскоп 2014 ОВЕН

Гороскоп 2014 ТІЛЕЦЬ

Гороскоп 2014 БЛИЗНЮКИ

Гороскоп 2014 РАК

Гороскоп 2014 ЛЕВ

Гороскоп 2014 ДІВА

Гороскоп 2014 ТЕРЕЗИ

Гороскоп 2014 СКОРПІОН

Гороскоп 2014 СТРІЛЕЦЬ

Гороскоп 2014 КОЗЕРІГ

Гороскоп 2014 ВОДОЛІЙ

Гороскоп 2014 РИБИ

 

Різдвяний паштет з качки

 

Салат Цезар з ананасами

 

Салат Віола