Східний гороскоп на 2014 рік для Тигра

ТИГР ( 1962.1974.1986.1998.2010 )

Гороскоп на 2014 рік для Тигра

Тигр у китайському пантеоні символ дуже сильний і неординарний . І в його випадку думати доводиться вже не тільки про те , як Кінь відноситься до Тигру , а й яка думка Тигра про Коня. Кінь відноситься до Тигру цілком прихильно. Особливо , якщо Тигр працьовитий. А ось Тигру Кінь здається дещо дивним . Втім , це все нюанси , вважатися - то з Господинею року Тиграм все одно доведеться!

Самопочуття

У випадку з Тигром в 2014 році правило « що їси , так і виглядаєш » працює надійно. Пов'язано це з тим , що шлунок і кишечник доставлятимуть найбільше клопоту , частенько не справляючись зі своїми прямими обов'язками. Крім цього, у Тигрів існує ризик депресивних синдромів з досить сумними наслідками « на нервовому грунті » , аж до дерматологічних проблем чи збоїв у роботі серця. Схопивши одну з таких хвороб , Тигри можуть промучувати до липня , поки хто-небудь дуже розумний чи не підкаже їм вірний спосіб зцілення.

Фінанси

Фінансова сторона життя Тигрів в рік Коня - привід для гордості і самоповаги. Тут не буде збоїв і приводів для хвилювань . Навпаки , з'явиться впевненість у завтрашньому дні і можливість витрачати гроші із задоволенням і за власним розумінням . Є , правда , в 2014 році період ризиків, коли ймовірність невдалих вкладень все ж існує. Це час з квітня по травень. Тут від Тигрів буде потрібно максимум спокою і зібраності (щоб в запалі емоцій не наробити помилок) , а краще ж всього просто утриматися від будь-яких фінансових операцій , відклавши їх до сприятливих часів. Однак, як би не розвивалися події в рік Коня , в жовтні -грудні Тигрів чекає відмінна динаміка в справах , що збільшуються доходи і достаток своїм добробутом . У цей час вони будуть в змозі зробити солідні придбання для своєї сім'ї і себе особисто.

Кар'єра

Тиграм властиве бажання відчувати себе лідерами. 2014 в цьому плані стане для них справжнім випробуванням. Їм постійно буде здаватися , що хтось випереджає їх у професійній сфері , а у когось вища кваліфікація . Єдина реальна можливість піти від подібних відчуттів - чітке планування своїх дій. У цьому випадку вдасться уникнути хаотичних спроб надолужити , охопити , передбачити . Для просування по кар'єрних сходах Тиграм може знадобитися друга освіта або проходження курсів , одним словом , виникне необхідність самоосвіти . Відбудеться це , найімовірніше , восени. Нехтувати потребою в додатковому навчанні не варто , так як воно стане ще однією статтею впевненості Тигрів в своїх професійних талантах . У лютому -березні Тиграм може представитися можливість відправитися працювати за кордон . Пропозиція це буде дуже перспективним , однак багато Тигри знехтують їм з тих чи інших причин, наприклад , через незгоду на таку поїздку їхніх близьких.

Відносини

2014 рік запам'ятовується дрібними сварками і порожніми з'ясовуваннями відносин . Причому , часом з них будуть виростати справжні конфлікти. У запалі деструктивних емоцій деякі Тигри навіть підуть на розрив відносин з чоловіком або коханим. І ті , хто зробить цей рішучий крок , швидше за все , до кінця року Коня так і залишаться на самоті , хтось - ображаючись на свого партнера , а хтось - марно сподіваючись на примирення з ним. Щасливі будуть ті Тигри , які добре вміють розділяти роботу і сім'ю і залишати всі негаразди в межах свого робочого простору , не приносячи поганий настрій додому. Самотні Тигри випробують складності любовного трикутника. Справа в тому , що за увагу предмета своєї симпатії їм доведеться боротися паралельно з ще одним претендентом , і це здорово вимордує Тигрів . Найбільш складний в цьому сенсі період припаде на серпень і вересень. Тиграм слід бути впевненіше , тоді вони придбають значно більшу привабливість в очах протилежної статі. Адже й справді люди цього знака самобутні і цікаві. 

Гороскоп східний Рік Коня

Східний гороскоп на 2014 рік для БИКА

 

Східний гороскоп на 2014 рік для ТИГРА

Східний гороскоп на 2014 рік для ЩУРА

Східний гороскоп на 2014 рік для КРОЛИКА

Східний гороскоп на 2014 рік для ДРАКОНА

Східний гороскоп на 2014 рік для ЗМІЇ

Східний гороскоп на 2014 рік для КОНЯ

Східний гороскоп на 2014 рік для ВІВЦІ

Східний гороскоп на 2014 рік для МАВПИ

Східний гороскоп на 2014 рік для ПІВНЯ

Східний гороскоп на 2014 рік для СОБАКИ

Східний гороскоп на 2014 рік для СВИНІ

 

Гороскоп 2014 ОВЕН

Гороскоп 2014 ТІЛЕЦЬ

Гороскоп 2014 БЛИЗНЮКИ

Гороскоп 2014 РАК

Гороскоп 2014 ЛЕВ

Гороскоп 2014 ДІВА

Гороскоп 2014 ТЕРЕЗИ

Гороскоп 2014 СКОРПІОН

Гороскоп 2014 СТРІЛЕЦЬ

Гороскоп 2014 КОЗЕРІГ

Гороскоп 2014 ВОДОЛІЙ

Гороскоп 2014 РИБИ

 

Різдвяний паштет з качки

 

Салат Цезар з ананасами

 

Салат Віола