Східний гороскоп на 2013 рік змії по рокам

 

Рік Змії настане 10 лютого 2013 і поступиться права наступного року - року Коні 31 січня 2014 2013 рік - рік Чорної Водяний Змії, період неоднозначний, суперечливий, багатий на події самого різного толку. У цілому, рік вдалий для фінансових операцій. Інвестицій та інновацій, але зажадає не тільки енергійних дій, але і незвичайного терпіння. У рік Змії миттєвих результатів не чекайте, як і легкий перемог - удача прийде тільки до найвитривалішим і завзятим! У січні, травні, серпні та вересні можливі катаклізми, аварії як у глобальному прояві, так і в локальному - будьте обачні та обережні. Лютий, червень і жовтень, навпаки - найкращі місяці в році, підходять як для планування, так і для реалізації планів, укладення шлюбів і важливих угод.


Східний гороскоп на 2013 рік, яким він буде і що чекає нас, в рік водяній Змії? Багато хто вважає, що число 13 несприятливий і не щасливе, тому і рік, на їх думку, буде такою ж. Але, далеко не всі знають, що це не так. Для більшості знаків, 2013 рік буде сприятливий для науки, творчості та створення шлюбів. Для інших же, будуть деякі труднощі.

Змія - сильний знак, який рухається енергією Інь, що означає жіноче начало характеризується мудрістю, справедливістю іі силою.

2013 рік - є роком Змії, супроводжується чорним, синім, блакитним, зеленим кольорами. Тому, зустрічаючи Новий Рік, варто вибирати наряди, саме цих відтінків, вітаючи, повелительку 2013 року. Її стихія - вода, символізує активність, рухливість, мінливість життя на краще.

Рік вважається дуже вдалим для початку серйозних стосунків, любові і нових знайомств. Союзи будуть супроводжуватися вірністю, довговічністю і прихильністю. Так само плідним 2013 рік, буде для працівників науки і творчого спрямування, філософів, мислителів і відкривачів. Ці люди зможуть багато чого досягти в своєму виді діяльності.

Діти, які народилися в рік Змії, по життю будуть володіти величезним щастям, везінням і удачею.

Весільний східний гороскоп на 2013 рік.

Багато хто вважає, що 2013 рік, не є щасливим для створення сім'ї, оскільки вірять в магічну неблагополуччя числа 13. На думку більшості забобонних людей, число 13 здатне принести людиніі, лише страждання, розчарування і невдачі. Але, це не так! Адже 2013 рік, як стверджують астрологи, є позитивним, вдалим і щасливим для бажаючих створити сім'ю. Вони стверджують, що нові сім'ї, створені в 2013 році, будуть мати хорошу фінансову основу, спокійне життя і довговічність відносин. Тим не менш, це не означає, що варто бездумно укладати шлюб, тільки з цієї причини. До питання створення сім'ї, який би не був вдалий або не вдалий рік, потрібно підходити з розумом, ретельно обмірковуючи і прораховуючи кожен крок.

Змія. Східний гороскоп на 2013 рік для людей, які народилися під цим знаком - найвдаліший рік. У цей період ви зможете отримувати все, чого побажаєте, оскільки, саме Змії, повелителі свого року. У сім'ях буде любов і турбота. Друзі періодично будуть підкидати цікаві ідеї, реалізація яких буде можлива тільки з успішним результатом. Так само, вдалою буде зміна місця проживання, навіть за кордон, а вкладення коштів на благо бізнесу - вигідним дією. Тому, побоюватися про справи майбутнього року, вам не варто.

Кінь. Східний гороскоп на 2013 рік. Успішна для Коні буде область кар'єри. Побоюватися ж варто, амурних справ. Всі любовні пригоди завершаться невдачею, оскільки зірки не розташовані для створення відносин в цьому році для Коня. Краще зробіть основний удар на роботу, зусилля принесуть хороші плоди - вас чекають підвищення, бажана фінансова забезпеченість, реалізація заповітної мрії, подорожі та пригоди.

Коза. Східний гороскоп на 2013 рік. Для Кози, рік буде вдалим у сфері світських тусовок. Вас будуть оточувати тільки лише потрібні і важливі люди. Творчі особистості, під знаком Коза, зможуть реалізувати себе в цій справі, навіть отримати непоганий гонорар. У справах любовних, так само буде успіх, але варто бути вкрай обережними, є ризик обману.

Мавпа. Східний гороскоп на 2013 рік для Мавпи є вдалим в діловій сфері. Все, за що б ви не взялися, буде супроводжуватися успіхом, а сил вистачить навіть на щось нове. Але, не варто занурюватися по вуха в кар'єру, оскільки в любові, так само буде біла смуга.

Півень. Східний гороскоп на 2013 рік для людей, які народилися в рік Півня, буде вдалим, виникне можливість для незвичайних починань, вигідних бізнес - угод і придбання нерухомості. Здоров'я на це все вистачить сповна. А ось в стосунках з близькими людьми, можуть виникнути труднощі, тому приділіть більше уваги сім'ї.

Собака. Східний гороскоп на 2013 рік для людей, які носять знак Собаки, пройде без будь - яких хороших і поганих подій. Варто готувати грунт для майбутніх діянь. Для тих, хто збирається створити сім'ю, рік сприятливий, а самотні, поки що будуть без справжньої любові.

Свиня. Східний гороскоп на 2013 рік буде несприятливий в любовних справах. Тому, не грайте з почуттями, можете залишитися наодинці з собою. А ось в кар'єрі, варто напружуватися по максимуму, оскільки в цій сфері, вам буде супроводжувати удача. А спорт, буде бадьорити, і відволікати від проблем.

Щур, Миша. Східний гороскоп на 2013 рік, для людей, народжених під цим знаком, буде важким, всі ваші починання приведуть до невдач. Любовні справи, так само краще не починати, а розпадаються шлюби не розривати. Приділіть краще увагу здоров'ю і відпочинку.

Бик. Східний гороскоп на 2013 рік буде вдалим кар'єрних сфері для Биков. Тут ви маєте право робити все що завгодно. Можливе придбання нерухомості. А ось на особистому фронті, варто притримати запал, хоч вся ваша рідня, то й річ, будуть діяти вам наперекір.

Тигр. Східний гороскоп на 2013 рік для людей, народжених під знаком Тигра, весь час будуть не задоволені собою, та й оточуючі не стануть цього терпіти. Щоб цього уникнути, варто бути більш м'якими, більше приділяти уваги здоров'ю, розвагам і відпочинку.

Кіт, Кролик. Східний гороскоп на 2013 рік для людей, які народилися в рік Кролика. Кролики будуть займатися самореалізацією і розвитком, що піде їм на користь. Нові друзі та нова діяльність, допоможе відкрити друге дихання особистим відносинам.

Дракон. Східний гороскоп на 2013 рік для людей, що живуть під знаком Дракона. Всі справи Драконів будуть успішними, але не варто занадто сильно ризикувати. Любов так само буде радувати в усіх аспектах. Здоров'я буде міцним, а фінансова забезпеченість, дозволить здійснити давні мрії.

Більш докладніше ....

 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ЗМІЯ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК КІНЬ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК КОЗА
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК МАВПА
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ПІВЕНЬ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК СОБАКА
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК СВИНЯ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ЩУР
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК БИК
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ТИГР
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК КРОЛИК
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДРАКОН
 •  

  Гороскоп на 2013 рік по знакам зодіака ....

 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ОВНА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ТІЛЬЦЯ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ БЛИЗНЮКІВ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ РАКА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ЛЕВА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ДІВИ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ТЕРЕЗІВ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ СКОРПІОНА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ СТРІЛЬЦЯ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ КОЗЕРІГА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ВОДОЛІЯ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ РИБИ

 •