Глисти. Методи лікування народними засобами. Стрічкові і круглі глисти

 

Лікарські форми, приготовлені на основі насіння гарбуза, по ефективності застосування поступаються іншому рослинному препарату - екстракту дріоптеріса (папоротіі) чоловічого, проте за ступенем своєї нешкідливості для організму і доступності не мають собі рівних. Їх призначають в тих випадках, коли у хворих виявляються протипоказання до використання сучасних антигельмінтних засобів - при вагітності (з обережністю), різних захворюваннях печінки, нирок, серця. Завдяки відсутності токсичного впливу насіння гарбуза з успіхом застосовуються для дегельмінтаціі (вигнання глистів) у осіб літнього віку, а також у педіатричній практиці - у дітей.

Щоб посилити дієвість противоглистной терапії, іноді хворим призначають суміщений прийом препаратів гарбуза і папороті чоловічої, проте в такому поєднанні концентрація останнього може становити 30-50% (2,5-3,0 г) від традиційно вживаної дози (вагові показники ліків з гарбузового насіння залишаються незмінними). Зменшення частки екстракту дріоптеріса знизить імовірність виникнення побічних небажаних реакцій з боку організму, якщо проводити порівняння з монотерапією екстрактом папороті.

Відомо кілька методик застосування гарбузового насіння при глистових інвазіях.

• Найбільш поширений спосіб, при якому очищені від зовнішньої шкірки насіння розтирають разом з водою. Вагові норми ліки змінюються із зменшенням віку хворого і мають такі показники: дорослим потрібно 300 г очищених насіння, дітям від 10-12 років - 150 г, 5-7 років - 100 г, 3-4 років - 75 г, 2-3 років - 30-50 г. Визначення необхідної кількості ліків значно спрощується, якщо відома вага хворого; шукана величина буде дорівнює добутку ваги тіла на 4 грами. Наприклад, якщо дитина важить 22 кг, то йому буде потрібно прийняти: 22 кг х 4 г / кг = 88 г насіння.

На стадії очищення насіння від твердої шкірки необхідно стежити за тим, щоб зберігалася на насіння тонка оболонка, що має зеленуватий колір. Використовуються тільки сирі або підсушені на повітрі насіннячка - сировина, пройшло термічну обробку (сушіння в духовці, прожарювання на сковороді), втрачає свою лікувальну силу. Очищені насіння засипають в ступку і товкачем дуже ретельно розтирають їх при постійному додаванні води. Рідина вливають невеликими порціями - по 10-15 крапель. Якщо підготовляється максимальна доза лікувального засобу, то все необхідно ввести близько 4 ст. ложок води - це приблизно 50-60 мл. При зменшенні дозування ліків пропорційно знижують обсяг доданої рідини.

До готової розтертої маси для смаку додають 1 - 2 ч. ложки меду, будь-якого варення або сиропу і приймають натщесерце по 1 ч. ложці всю кашку протягом години. Через 3 години приймають сольове проносне, наприклад, 15-30 г сірчанокислої магнезії (англійської солі) розчиняють у половині склянки теплої кип'яченої води і дають випити хворому, ще через півгодини ставлять очисну клізму.

Прийом проносного засобу в ході лікування є обов'язковим. Обумовлено це тим, що при розкладанні глистів в кишечнику виділяються отруйні речовини, що отруюють організм людини. Своєчасне виведення назовні вмісту кишечника захистить організм від проникнення токсичних продуктів розпаду в кровоносну систему.

Напередодніі лікування і в день вживання кашки з гарбузового насіння хворий дотримується певні правила прийому їжі: з раціону виключають молоко, страви з підвищеним вмістом жирів, а віддають перевагу простій їжі - кашам, картоплі, хліба, овочевим пюре, супів.

Глисти можуть виходити протягом двох діб, тому на другий і третій дні після лікування кишечник промивають за допомогою очисних клізм: ставлять по одній клізміі в день.

• Проти глистів використовується відвар гарбузового насіння. Для дорослої людини витяжка готується з 0,5 кг сировини. При приготуванні ліків дітям вага насіння зменшується пропорційно зниженню ваги тіла дитини. У середньому можна орієнтуватися на таку норму витрати: на кожен кілограм ваги береться 6-7 г насіння гарбуза.

Використовуються неочищені насіння. Після зважування їх подрібнюють у ступці з допомогою кавомолки або м'ясорубки, заливають подвійною кількістю води і протягом двох годин піддають тепловій обробці на водяній бані. Рідина, в якій знаходиться насіння, повинна бути досить гарячою, проте без ознак кипіння. Необхідний температурний режим підтримується силою вогню газового пальника. Коли закінчиться час нагрівання, посуд знімають з плити, відвар фільтрують, видаляють утворилася масляну плівку і приймають натще в охолодженому вигляді всю кількість приготованого ліки невеликими ковтками протягом 30 хвилин. Через 2 години після вживання відвару хворий приймає сольове проносне. У день виконання процедури не допускається використання масляних проносних засобів, а з меню виключаються страви, що містять жири.

Насіння гарбуза акуратно очищають від зовнішньої шкірки. 150 г очищених насіння поміщають у ступку, в якій їх ретельно розтирають товкачем, постійно додаючи 20-30 крапель води. Розтирання продовжується до тих пір, поки обсяг емульсії не досягне 450 мл (норма ліки для дорослої людини). Емульсію переливають в інший посуд і приймають протягом години натщесерце по 1 ст. ложці все кількість ліків. Після закінчення двох годин хворому дають прийняти сольове проносне (розчин у воді 15-30 г магнію сульфату).

Спочатку хворому дають з'їсти 100 г очищених насіння гарбуза. Потім, після закінчення однієї години, він повинен випити невеликими ковтками склянку молочного відвару часнику: одна головка часнику подрібнюється, заливається молоком і кип'ятиться кілька хвилин. Через 30 хвилин хворий приймає проносний засіб, а через півтора-дві години після цього ставлять очисну клізму: в пряму кишку вводять в теплому вигляді воду, в якій до цього була відварена одна головка часнику середніх розмірів.

• Сухі гарбузове насіння очищають від зовнішньої шкірки. Потрібно відібрати 50 г підготовлених насіння, помістити їх в ступку і ретельно розтерти товкачем. До цього лікувального сировині додають 50 г бджолиного меду, компоненти перемішують і дають прийняти хворому натщесерце. Через годину можна легко поснідати, а ще через 3 години прийняти сольове проносне.

• Підсушити насіння гарбуза природним чином, відокремити зовнішню тверду шкірку, а насіння подрібнити в дрібний порошок за допомогою кавомолки або розтирання у ступці. Вийде концентрат, готовий до використання в будь-яку хвилину. Перед застосуванням 50-60 г порошку розмішують в теплій кип'яченій воді (повинна вийти рідка маса, по своїй густині нагадує згущене молоко) та натще вживають протягом 15-20 хвилин, ковтаючи суміш невеликими порціями. Через 2 години необхідно прийняти сольове проносне.

Дітям призначається менша доза відповідно до ваги тіла.

Увечері, напередодні дня лікування, повечеряти оселедцем або кількою. Вранці 100 г подрібнених гарбузового насіння слід рівномірно перемішати з брусничним соком. Після перемішування повинна утворитися маса, що нагадує густу кашу. Її ділять на дві рівні частини і з'їдають з годинним інтервалом. Через 2 години хворому дають проносне і змушують його трохи порухатися. Через деякий час кишечник випорожниться, з вмістом якого повинні покинути організм гельмінти.

• Очистити насіння гарбуза від шкірки і подрібнити. З'єднати з рівним об'ємом полину звичайної і заповнити отриманою сумішшю третю частину посуду, заливши до самого верху горілкою. Після настоювання протягом тижня в теплому місці або під сонячними променями, настойку приймають 2 рази на день по 30-50 мл за півгодини до обіду і вечері. Тривалість одного лікувального курсу - 2-3 тижні.

На закінчення кілька загальних рекомендацій, яких необхідно дотримуватися під час противоглистного лікування.

За добу до початку лікування хворому слід вживати легку для травлення їжу.

Їжа повинна прийматися в рідкому або протертому вигляді.

Перед сном призначається англійська сіль - 20-30 г проносного на 100-125 мл води. Це доза для дорослих, дитяча же дозування розраховується за віком дитини: на один рік життя береться один грам солі.

Вранці в день лікування і протягом найближчих 2-3 днів ставляться очисні клізми.

У день проведення антигельминтной терапії прийом їжі починати не раніше ніж через 1-2 години після прийняття проносний засіб.

Знахарських ЗАСІБ ВІД солітера.

Даний засіб вважається кращим у світі і воно дуже доступне. Слід взяти дві повних столових ложки насіння від гарбуза в з'їсти я вранці натщесерце. Через годину слід прийняти сильну дозу проносного. Солітер вийде зовсім.

Примітка: можна пропустити насіння через м'ясорубку, але стежити за тим, щоб подрібненого насіння було не менше двох повних столових ложок.

Від гостриків добре допомагають клізми з настоєм часнику.

20 часточок очищеного часнику дрібно наріжте, покладіть у скляну банку з кришкою, залийте 20 столовими ложками яблучного оцту і додайте стільки ж питної води. Потім закрийте кришкою та 5 днів настоюйте в темному місці. Перед тим як використовувати, настій треба збовтати, а потім приготувати розчин кімнатної температури з розрахунку столова ложка настою на 200м 1 води. Клізму робіть 5-6 днів в нічний час, коли активність гельмінтів зростає.

Взагалі часник і ріпчасту цибулю - універсальні засоби в боротьбі з вірусами і хвороботворними мікробами. Моя порада всім, хто хоче бути здоровим. щоранку протягом двох тижнів за годину до сніданку з'їдайте зубчик часнику (розжовуйте ретельно, щоб він перетворився на кашку), а протягом дня - по 20 г свіжої цибуліі. Можна використовувати цибулевий і часниковий настої:

- Цибулину середнього розміру подрібніть, залийте склянкою окропу, настоюйте 12 годин, процідіть іі пийте протягом 3-4 днів по 0,5 склянки;

- Чайну ложку подрібненого часнику залийте 400 мл води, настоюйте годину і приймайте протягом 2 тижнів по 100 мл три рази на день до їжі.

ГЛИСТИ

1. 80 г коньяку змішують з такою ж кількістю касторової олії Випивають всі натщесерце залпом. На другий день прийом емульсії повторити Лікування супроводжується рідким стільцем.

2. Щоб вилікувати дітей від глистів, необхідно в 2:00 ночі дати дитині випити 2 столові ложки коньяку, розведеного солодким чаєм, в пропорції 1:1. Через півгодини дають дитині пурген і садять його на горщик з теплою водою. Таку процедуру роблять 5 ночей поспіль. Через 10 днів лікування повторюють. Клізми під час лікування ставити не рекомендується, інакше частина глистів залишиться в організмі. гіпотонія

Знижений тонус організму, що супроводжується гіпотонією - якщо ви такий стан відчуваєте рідко, то лікувальна доза коньяку вся поміститься в чарці місткістю 25 р. Якщо нездужання через низький тиск відвідує вас досить регулярно, можна пройти курс лікування протягом двох-трьох тижнів. Але тоді разову дозу необхідно зменшити - достатньо однієї-двох чайних ложок коньяку в чай.

Солітер

1. Десять головок часнику з'їсти з кип'яченим або топленим молоком. Можна їсти часник вранці без молока, іі чим більше, тим краще.

2. Часник з маринованої оселедцем натщесерце.

3. За 1-2 дні до прийому ліків хворому призначається дієта, що складається з супу, приготовленого з білим хлібом. На інший день або на третій хворому потрібно приймати наступні ліки: 30 г скипидару розтерти з 2 яєчними жовтками, додати 15 г цукрового піску і змішати. Випити все натщесерце. Зазвичай після прийому ліків з'являються болі в животі і часті випорожнення, при яких виходить солітер. В іншому випадку хворий повинен продовжити дієту ще день, а на другий день вранці прийняти знову ті ж ліки, якщо тільки не дуже ослабне від проносу. Після виходу солітера необхідно дотримуватись дієти ще декілька днів. 4. Повні 2 ст. ложки насіння гарбуза з'їсти вранці натщесерце. Через годину слід прийняти сильну дозу проносного. (В.Востоков)

- Подрібнити одну цибулину, залити 0,5 л гарячої води, настояти, закутавши, ніч, процідити і пити протягом дня по 1/4 склянки 3-4 рази на день за 20 хвилин до їжі при лихоманці, головному болю, кривавому поносі, глистах (гострики, аскариди).

- Гарний глистогінний (гострики), проносний засіб - натщесерце їсти свіжий лук з оселедцем.

Противоглистное профілактика

Цибуля ріпчаста. 1 середню цибулину дрібно нарізати, висипати в склянку і залити ледь теплою водою. Настояти за ніч, а вранці віджати і прийняти стоячи натщесерце. Процедуру повторювати протягом 4 днів.

Від глистів. Одну цибулину дрібно порізати, залити 1 склянкою води і поставити на ніч у холодне місце. Пити протягом 4 днів вранці натщесерце. Побачите, допоможе. Ще можна спробувати такий засіб. З 5-6 зубочки часнику витягти сік і залити 1 склянкою теплого молока. Робити клізми.

ВИНО ІЗ ЧАСНИКУ. Часникове вино - прекрасний засіб від кишкових паразитів, для лікування лихоманки і загальної ослаблення організму.

Готується воно двома способами. 1-й: очистити і розтовкти зубчики однієї головки часнику і покласти кашку в банку. Додати 10 щіпок свіжих, дрібно нарізаного листя полину. Залити суміш 3,5 скл. гарячого червоного або білого вина і залишити на 5 днів. Вино пити по 1 -2 чарки і зберігати в холодильнику.

2-й: залити склянкою горілки очищені зубчики однієї головки часнику і настоювати не менше 1 місяця. Якщо ви змерзли чи застудилися, приймайте вино по 1 ст.л. кожні 2 години.

ЯК БОРОТИСЯ З лямбліями?

Існує простий, але дієвий народний спосіб, який перевірений не на одній дитині.

Береться цілий кокосовий горіх, розкривається. Молочко 'потрібно акуратно вилити з скляний посуд. Внутрішність горіха натерти на дрібній тертці і отриману масу з'єднати з молочком, все ретельно розмішати. Зберігати в холодильнику не більше 2 діб. Давати дітям кашку 3 рази на день по 1 ч. л. до їжі протягом 1 тижня, потім двотижнева перерва і курс повторити. Як показала практика, лямблії «не люблять» кокос. Головне в цій прописи, щоб дитина їла кокосову кашку.

Цукор від глистів (тільки для дорослих)

Взяти 1 шматочок цукру, накапати на нього 11 крапель дьогтю іі з'їсти.

Turkey with mushrooms Turkey breast with broccoli

 • Правильна економія палива своїми руками. Краща паливна присадка!
 • Як вигравати в "дурня "
 • Видалення волосся назавжди народними засобами
 • Як вибрати тіні для повік?
 • Барбарис: види, посадка, догляд
 • Вирощування мушмули
 • Місячний календар стрижок на серпень 2016
 •  

  ЯК ЗНЯТИ НАБРЯКИ З НІГ

  ЯК ЗРОБИТИ МАССАЖ ЛОЖКАМИ

  ЯК БОРОТИСЯ З ВІДКЛАДАННЯМ СОЛЕЙ

  ЛІКУВАННЯ ПОДАГРИ НАРОДНИМИ ЗАСОАМИ

  ЯК ЗМЕНШИТИ БІЛЬ У СУГЛОБАХ

  ЗАХВОРЮВАННЯ СУГЛОБІВ: ПРИЧИНИ І ЛІКУВАННЯ

  ВИДАЛЕННЯ МОЗОЛЕЙ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

  ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ У ВАГІТНИХ НАРОДНИМИ ЗАСОБАМИ

  НАРОДНІ ЗАСОБИ ПРИ ЗАПАЛЕННІ ТА ВИПАДІННІ МАТКИ

  ЗАПАЛЕННЯ ПРИДАТКІВ МАТКИ, НАРОДНЕ ЛІКУВАННЯ

  ВАГІНАЛЬНІ СПРИНЦЮВАННЯ ВДОМА

  ЩО ЇСТИ ПРИ ПРОНОСІ? ДІЄТА ТА ХАРЧУВАННЯ

  ГІПЕРТОНІЯ - ЛІКУВАННЯ НАРОДНИМИ ЗАСОБАМИ

  ЗАПОРИ - ЛІКУВАННЯ НАРОДНИМИ ЗАСОБАМИ

  ЗУБНИЙ КАМІНЬ - ЛІКУВАННЯ

  ГОСТРИЙ БРОНХІТ - ЛІКУВАННЯ

  ПАХОВА ГРИЖА: НАРОДНА МЕДИЦИНА

  АНГИНИ, ХВОРОБИ ГОРЛА - НАРОДНА МЕДИЦИНА

  АНЕМІЯ. МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

  ЗАПАЛЕННЯ ЛЕГЕНІВ У ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

  ЛІКУВАННЯ ГАЙМОРИТУ НАРОДНИМИ ЗАСОБАМИ

  ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ - НАРОДНІ ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ

  ГАСТРИТ - НАРОДНІ ЗАСОБИ

  ДІАТЕЗ У ДІТЕЙ - ЛІКУВАННЯ НАРОДНИМИ ЗАСОБАМИ

  ЖОВЧНОКАМ'ЯНА ХВОРОБА - ЛІКУВАННЯ

  ПЕЧІЯ, ВИДРІЖКА - НАРОДНІ ЗАСОБИ

  ЗАПАЛЕННЯ СЕЧОВОГО МІХУРА

  НАПРІЄМНИХ ЗАПАХ З РОТА

  МОЛОЧНИЦЯ, КАНДИДОЗ - НАРОДНІ МЕТОДИ

  НЕЖИТЬ - НАРОДНА МЕДИЦИНА

  ГИКАВКА - НАРОДНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

  ХАРЧОВЕ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ ТА ІНША ДЕТОКСИКАЦІЯ

  ПАНКРЕАТІТ - ЛІКУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ФІТОТЕРАПІЇ

  ПЕЧІНКА. ХОЛЕЦИСТИТ. ЗАПАЛЕННЯ ПЕЧІНКИ

  ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ - НАРОДНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

  ВИРАЗКА ШЛУНКУ - НАРОДНІ ЗАСОБИ

  ЩИТОВИДНА ЗАЛОЗА - НАРОДНІ ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ

  ТРОМБОФЛЕБІТ - ЛІКУВАННЯ ВЕН НАРОДНИМИ ЗАСОБАМИ

  ЯЧМІНЬ НА ОЦІ - НАРОДНІ ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ