Герань, квіти вдома

 

Герань завезена в Європу з Індії іі Південної Африки, але батьківщиною герані є древній континент, який об'єднував Австралію, Індію і Південну Африку. У Великобританії герань потрапила в кінці XVI - початку XVII століття з прерій Південної Африки, коли мореплавціі, освоювали нові морські шляхи і земліі, привезли екземпляри цієї рослини ботанікам і селекціонерам Королівських садів.

Рід Герань нараховує 430 різновидів, а пеларгонія - 280. Герань і пеларгонію можна відрізнити за кольорами і суцвіттям. У герані квіти правильніі, радіально симетричніі, зібрані в цімозние суцвіття, напівпарасольки. А у пеларгонії квіти зигоморфніі, трохи з двосторонньою симетрією, зібраніі в парасольки.

Герань використовується в кулінарії, ароматерапії і медициніі. Герань - ефіроолійна рослина. Ефірне масло, що міститься в листках рослини, накопичується тим більше, чим більше сонця рослина отримує. При сухому повітріі, помірному поливіі, родючому грунті і великій кількісті тепла герань накопичує життєві сили і тим більше воно цілюще. Деякі прикладають до хворого місця листя гераніі. Високомолекулярне ефірне масло, що міститься в лістках діє навіть, коли прикладеш лист.

Герань називають «доктор вухо-горло-ніс", особливо добре вона діє на запалення в цій галузі - масло рослини заспокоює запалення середнього вуха, повітря біля неї корисне для профілактики ГРВІ, ГРЗ та грипу. Герань не тільки відлякує моль, а й лікує запалення верхніх дихальних шляхів. Герань має заспокійливу дію, і особливо добре вона заспокоює різні запалення. Її застосовують іі для лікування вугрового висипу в якостіі туалетноїї води.

Герань не любить перезволоження грунту, особливо взимку, але дуже світлолюбна. Росте в природних умовах вона на сонці і в жаркому кліматіі, тому і в домашніх умовах вимагає того ж самого. Але для того, щоб герань була яскрава і пахуча, необхідно помірно її удобрювати влітку, в період вегетації.

Герань як декоративна квітка, вирощується через яскравості забарвлення - на клумбах в садах вона створює яскраві плями. Квіти у неї бувають біліі, рожевіі, і всіляких червоних відтінків. Герані бувають ампельні або ростуть кущем або напівчагарників, виростаючи, стебло у рослини дерев'яніє. Тому герань добре вчасно пересаджувати або оновлювати кущ.

Turkey with mushrooms Turkey breast with broccoli

 • Правильна економія палива своїми руками. Краща паливна присадка!
 • Як вигравати в "дурня "
 • Видалення волосся назавжди народними засобами
 • Як вибрати тіні для повік?
 • Барбарис: види, посадка, догляд
 • Вирощування мушмули
 • Місячний календар стрижок на серпень 2016
 •  

  Аденіум

  Алламанда

  Анакампсерос

  Аспарагус

  Астильба

  Бамбук звичайний

  Брукфельсія

  Бровалія

  Бальзамін

  Бегонія

  Бугенвіллія

  Гарденія

  Євкаліпт

  Єустома

  Зигокактус

  Ленкоранская акація

  Ломикамінь

  Лютик садовий

  Кальцеолярія

  Кімнатний очерет

  Клівія

  Мурайя

  Орхідея пафіопеділум

  Перець стручковий

  Пуансатія

  Троянда

  Традесканція

  Шефлер

  Циненарія

  Циперіус

  Фікус

  Фуксія

  Хойя

  Юкка